search

top

Uzgadnianie terminów  oraz miejsca (warunków) zakwaterowania odbywa się wyłącznie  w formie pisemnej przez maila  waldenoc@wp.pl   lub  komunikatora internetowego : Facebooka  , Messenger, Viber, 

Preferujemy wynajem na okres dwutygodniowy – na sezon 2022 cena wynosi 900 ( osiemset ) złotych za jedną osobę za dwa tygodnie  (czyli 65 zł za dzień)  i to bez żadnych ukrytych kosztów.

Oczywiście wszystkie warianty długości pobytu są możliwe.

Zapewne znajdziecie Państwo inne , tańsze cenowo oferty, ale nasza oferta pobytu jest po prostu warta tej ceny.

W cenę wliczone są wszystkie opłaty takie jak: opłata klimatyczna, woda, prąd, klimatyzacja.

Parking wliczony jest w cenę…… (natomiast mycie samochodu- tzw. …co łaska )

Ładowanie samochodów elektrycznych , wózków i innych urządzeń akumulatorowych podlega oddzielnej opłacie.

Internet no – limit  ,WI-FI dostępny na terenie całej posesji bezpłatnie.

Polecamy także kupno karty SIM  sieci Kyivstar gdzie w cenie ok 45zł  (300uah) mamy rozmowy oraz internet bez limitu   i 300 minut do Polski gratis.. Kartę możemy przed wyjazdem wysłać pocztą, konfiguracja karty (karta ważna 4 tygodnie)  bezpłatnie.

Zwracamy uwagę, że we wszystkich pomieszczeniach obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Dopuszczamy możliwość przyjazdu ze zwierzętami.
Orientacyjny koszt przejazdu ( z Olkusza ) tam i z powrotem ( około 3000 km ) to około 800 złotych na autko.


Tak więc koszt wczasów, biorąc pod uwagę warunki wypoczynku, jest atrakcyjny. Jesteśmy w sezonie na miejscu, do Waszej dyspozycji. Chętnie pomożemy rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy,  czy np. w zorganizowaniu wycieczki np. wyjazd do delfinarium do Odessy
Zapraszamy na wypoczynek od czerwca aż do września ( piękne babie lato ). Ze względu na duże zainteresowanie, proszę o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji.
Zapraszamy serdecznie

top